Pollux BB
Pohony
Pohony

V našej ponuke nájdete pohony pre:

Ak máte nejaké otázky, neváhajte a kontaktujte nás.

Pohony garážových brán

Automatické pohony vhodné ku všetkým druhom sekcionálnych brán a výklopných brán s možnosťou použitia i na priemyselné účely. Prednosťou je tichý chod, zabudovaný systém pomalého rozjazdu a dojazdu, žiarovka na orientačné osvetlenie.

Presné nastavenie otvorenia a zatvorenia brán zabezpečuje mechanický alebo elektronický systém koncových spínačov.

Pohon APERTO 868

Pohon CAME VER

SOMMER 500N a 800N

Pohon SOMMER 500N a 800N

 

Pohony posuvných a krídlových brán

Pohony CAME patria do najvyššej triedy medzi pohonmi posuvných a krídlových brán s robustnou konštrukciou a fungujú spoľahlivo aj pri vysokej intenzite používania a v náročných klimatických podmienkach.

Pohony sa vyznačujú dlhou životnosťou, spoľahlivosťou a veľmi nízkou mierou kazivosti.

  

Ukážka pohonov posuvných brán CAME BX a BK

     

Ukážka pohonov krídlových brán CAME FAST a KRONO  

       

Elektromagnetické pohony majú zabudovanú riadiacu jednotku. V prípade výpadku el. prúdu je možné bránu otvoriť mechanicky. 

Pohony priemyselných brán

   

Pohony pre priemyselné brány, rolety a markízy. Úspešnú časť sortimentu tvoria bočné nástrčné pohony pre ovládanie priemyselných brán. Jednotlivé typy motorov sa líšia výkonom a spôsobom ovládania.

Príslušenstvo k pohonom

Diaľkové ovládanie 

Rada TOP EV sa vyznačuje maximálnou funkčnosťou, overenými technológiami a nadštandardnou spoľahlivosťou.

Vysielače pracujú na frekvencii, 422,92 MHz a sú perfektne kompatibilné so všetkými prijímačmi série TOP. Vďaka tomu môžu využívať potenciál systémov s dvomi alebo štyrmi externými prijímačmi a je možné ich využívať aj na obsluhu už existujúcich zariadení.

 

Diaľkové ovládania máme v ponuke od mnohých výrobcov, ako sú napríklad NICE, Hörmann, TRIDO a ďalšie, nižšie si môžete pozrieť niektoré kúsky v aktuálnej ponuke.

 

 

 

Majáky

Ku všetkým typom brán a závor ponúkame možnosť inštalácie výstražného majáku, ktorý spolupracuje s pohonom, takže pri otváraní alebo zatváraní brány budú okoloidúci informovaní blikajúcim svetlom aby vedeli, že majú zvýšiť pozornosť.